Hiustone ketvirtadienio rytą Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (27/21) 110:99 (33:25; 28:29; 23:25; 26:20) susitvarkė su vietos „Rockets“ krepšininkais (22/25).

J. Valančiūnas šiame mače surinko dvigubą dublį, kai įmetė 25 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jalenas Greenas, kuris surinko 31 tašką, 4 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Dar ketvirtojo ketvirčio pradžioje Naujojo Orleano komanda pirmavo tik penkiais taškais, o likus kiek mažiau nei 6 su puse minutės pelnė dar 15 taškų ir išsiveržė į priekį 99:79. Jose Alvarado pataikė tritaškį, o J. Valančiūnas pelnė šešis taškus ir padėjo „Pelicans“ dar labiau padidinti persvarą.

Likus maždaug dviem minutėms iki rungtynių pabaigos „Pelicans“ pirmavo 18 taškų, o Hiustono komanda 11:1 spurtu sumažino atsilikimą iki 105:97. Tačiau po kelių sekundžių Trey Murphy III pataikė tritaškį ir nutraukė Hiustono ataką ir galiausiai pasivyti šeimininkams nepavyko.

„Rockets“: Jalenas Greenas 31 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Camas Whitmore'as 17, Fredas VanVleetas 16v (3 atk. kam., 5 rez. perd.), Dillonas Brooksas 13 (3 atk. kam., 1 rez. perd.), Amenas Thompsonas 10 (6 atk. kam.), Alperenas Sengunas 10 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 25 (14 atk. kam., 2 rez. perd.), Brandonas Ingramas 24 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), CJ McCollumas 19 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Trey'us Murphy 13 (6 atk. kam., 1 rez. perd.), Naji Marshallas 10 (7 atk. kam., 2 rez. perd.), Dysonas Danielsas 9 (2 atk. kam., 3 rez. perd.).