Galingai pasirodžiusio Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (27/19) Majamyje 115:106 (28:22; 31:33; 31:29; 25:22) neprilygo vietos „Heat“ ekipai (25/23).

Lietuvis šiose rungtynėse puikiai pasirodė ir užfiksavo trigubą dublį. D. Sabonis surinko 19 taškų, atkovojo 17 kamuolių ir padavė 13 rezultatyvių perdavimų bei buvo antras pagal rezultatyvumą Sakramento klube.

„Kings“ į priekį vedė Keeganas Murray, kurio sąskaitoje – 33 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jimmy Butleris, kuris surinko 31 tašką, 7 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Įpusėjus antrajam kėliniui Sakramento klubas spurtavo 24:10 ir prieš pertrauką priartėjo iki keturių taškų (59:55).

Trečiojo kėlinio viduryje vienas po kito Tylerio Herro ir J. Butlerio tritaškiai išvedė „Heat“ į priekį (73:70). Penktasis Richardsono tritaškis likus kiek daugiau nei 4 su puse minutėms iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos padidino persvarą iki 106:93.

„Heat“: Jimmy Butleris 31 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Richardsonas 24 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Bamas Adebayo 16 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyleris Herro 14 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jaime Jaquezas Jr. 8 (4 atk. kam., 1 rez. perd.), Kevinas Love 8 (3 atk. kam., 3 rez. perd.).

„Kings“: Keeganas Murray 33 (5 atk. kam., 2 rez. perd.), Domantas Sabonis 19 (17 atk. kam., 13 rez. perd.), Kevinas Huerteris 14 (3 atk. kam., 4 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 13 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 9 (5 atk. kam., 1 rez. perd.).