Pralaimėjimą NBA patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (8/21) komanda su Jonu Valančiūnu. Lietuvio klubas svečiuose 97:112 (26:28, 26:26, 30:29, 15:29) pripažino San Antonijaus „Spurs“ (10/16) pranašumą.

J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė 17 taškų (6/12 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė. Aukštaūgiui tai yra 22-asis sezono dvigubas dublis ir jis tapo lygos lyderiu aplenkdamas Domantą Sabonį.

Pralaimėjusiems Brandonas Ingramas surinko 27 taškus, nugalėtojams Jakobas Poeltlas pelnė 24 ir atkovojo 12 kamuolių. Trigubą dublį „Spurs“ gretose atliko Dejounte Murray, kuris pelnė 10 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Per pirmus tris kėlinius nei viena komanda neturėjo didesnio nei aštuonių taškų pranašumo, tačiau „Pelicans“ sugriuvo paskutiniame ketvirtyje. Svečiai kėlinį pralaimėjo 15-29 ir vienu metu jame atsiliko 19 taškų. Naujojo Orleano ekipa pralaimėjo ketvirtą kartą per paskutinius šešis mačus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 27 (9 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 17 (12 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 15, Joshas Hartas 13.

„Spurs“: Jakobas Poeltlas ir Derrickas White’as po 24, Keldonas Johnsonas 17, Dougas McDermottas 13, Lonnie Walkeris 11