Jonas Valančiūnas su komanda pratęsė pergalių seriją

NBA čempionate pergalę šventė Jonas Valančiūnas. Lietuvio atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (21/32) klubas išvykoje 120:107 (26:21, 23:33, 38:23, 33:30) nugalėjo Hjustono „Rockets“ (15/38).

Lemiamu metu J. Valančiūnas surengė individualų spurtą 7:1 ir sukrovė komandai dviženklę persvarą (108:94). Vėliau jis pridėjo dar vieną metimą, uždariusį rungtynes likus žaisti dvi minutes – 115:101.  Aukštaūgis iš viso per 27 minutes pelnė 18 taškų (4/9 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/10 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir išnaudojo pražangų limitą.

12 iš savo taškų lietuvis pelnė ketvirtajame kėlinyje, tapdamas vienu pagrindinių pergalė kalvių.

Įsibėgėjantys „Pelicans“ laimėjo trečią kartą paeiliui ir palypėjo į dešimtąją vietą Vakaruose, kuri leistų žaisti įkrintamosiose. Tuo tarpu „Rockets“ pratęsė pralaimėjimų seriją iki šešių.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 33 (12 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 21 (7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 18 (5 atk. kam.), Joshas Hartas 13 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Jose Alvaradao, Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir Herbertas Jonesas po 9.

„Rockets“: Christianas Woodas 22 (8 atk. kam.), Garrisonas Mathewsas (5/9 tritaškių) ir Jalenas Greenas (0/4 tritaškių) po 18, Jae‘Seanas Tate‘as 15, Joshas Christopheris 12, Kenyonas Martinas 9, Kevinas Porteris 8 (8 rez. perd., 2/8 tritaškių).