Dramatiškame Los Andželo derbyje pergalę iškovojo „Clippers“ (27/27) komanda.

Tyronno Lue auklėtiniai rezultatu 111:110 (28:26, 32:28, 34:28, 17:28) įveikė „Lakers“ (25/28) krepšininkus.

Nugalėtojams Marcusas Morrisas pelnė 29 taškus, Reggie Jacksonas surinko 25.

Pralaimėjusiems Anthony Davisas pelnė 30 taškų ir atkovojo 17 kamuolių, o LeBronas Jamesas toliau nežaidė dėl kelio skausmų.

„Clippers“ komanda išbarstė trečiajame kėlinyje turėtą 17 taškų pranašumą ir turėjo gelbėtis dvikovos pabaigoje.

Likus žaisti 12 sekundžių A.Daviso taškai išvedė „Lakers“ klubą į priekį minimalia persvara.

Kitoje atakoje rezultatą vėl persvėrė „Clippers“ gynėjas R. Jacksonas.

„Lakers“ komanda turėjo dar keturias sekundes, bet per jas A. Daviso metimas buvo netikslus ir komanda pralaimėjo ketvirtą kartą per paskutines penkias rungtynes.

Pralaimėjimą dar labiau apkartino Carmelo Anthony trauma, kuris antrajame kėlinyje susižeidė koją ir toliau tęsti rungtynių negalėjo.

„Clippers“: Marcusas Morrisas 29, Reggie Jacksonas 25, Serge Ibaka 20.

Lakers“: Anthony Davisas 30 (17 atk. kam.), Malikas Monkas 21, Russellas Westbrookas 17, Talenas Hortonas-Tuckeris 9.