Australijos (3/0) rinktinė Tokijo olimpinėse žaidynėse tapo B grupės nugalėtoja.

Okeanijos atstovai rezultatu 89:76 (18:22, 26:18, 22:19, 23:17) įveikė Vokietijos (1/2) krepšininkus.

Nugalėtojams Patty Millsas pelnė 24 taškus, Jockas Landale’as surinko 18.

Pralaimėjusiems 17 pelnė Andreas Obstas.

Australijos komanda pirmavo visą paskutinį kėlinį, tačiau pergalę užsitikrino tik artėjant dvikovos pabaigai.

32 žaidimo minutę Vokietijos rinktinė sumažino skirtumą iki keturių taškų. Australai varžovų arčiau neprisileido ir likus žaisti daugiau nei keturioms minutėms Jocko Landale’o taškai didino skirtumą 83 - 72.

Vėliau australai įgijo dvikovos rekordinę, 13 taškų pranašumą.

Australijos rinktinė atliko 22 rezultatyvius perdavimus ir padarė vos šešias klaidas.

B grupėje antri liko italai, o vokiečiai yra treti. Pastarieji į atkrintamąsias dar gali patekti kaip geriausia trečioji grupės komanda, bet tam reikės palankių kitų rezultatų.

Kauno „Žalgirio“ naujokas Nielsas Giffey pralaimėjusiems įmetė 11 taškų, jis pataikė keturis metimus iš šešių.

Australija: Patty Millsas 24 (6 rez. perd., 5/15 trit.), Jockas Landale’as 18 (22 n.b.), Nickas Kay’us 16, Dante Exumas 8, Joe Inglesas 6, Duopas Reathas, Nathanas Sobey ir Matisse’as Thybulle’as – po 4.

Vokietija: Andreasas Obstas 17 (5/12 trit.), Johannesas Thiemannas (9 atk. kam.) ir Nielsas Giffey – po 11, Johannesas Voigtmannas (13 atk. kam., 18 n.b.) ir Joshiko Saibou – po 7.