Kol Lietuvos futbolo rinktinė žaidžia pasaulio čempionato atrankoje, Vytautas Andriuškevičius intensyviai pluša Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Lietuvio atstovaujama Portlando „Timbers“ šiąnakt iškovojo pergalę, savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjusi „Dallas“.

Pirmojo kėlinio viduryje į priekį galėjo išsiveržti svečiai. Kamuolį nuo vartų linijos numušė „Timbers“ futbolininkas Zarekas Valentinas.

32-ąją minutę įvartį pelnė Fanendo Adi. Nigerietis po puikaus Sebastiano Blanco perdavimo pabėgo vienas prieš vartininką ir neklydo.

72-ąją minutę F. Adi dar vieną ataką baigė įvarčiu. Šįkart afrikietis pasižymėjo po perdavimo iš dešinės.

V. Andriuškevičius žaidė visas rungtynes ir 24-ąją minutę gavo geltoną kortelę.

„Timbers“ (24 taškai) užima antrąją MLS poziciją. „Dallas“ (23 tšk.) – ketvirtas.