JAV sukrėtė tragedija – tragiškai žuvo į NBA besiruošęs krepšinio talentas

JAV krepšinio bendruomenę sukrėtė skaudi tragedija – automobilio avarijoje žuvo NBA naujokų biržai ruošęsis jaunasis talentas Terrence’as Clarke’as.

19-mečio gyvybę nusinešusi katastrofa įvyko Los Andžele. Po vieno sezono NCAA jis buvo pateikęs paraišką šių metų NBA naujokų biržai – jam buvo planuojamas šaukimas pirmame rate.

„Mes visi jį mylėjome. Terrence’as per anksti neteko gyvenimo su visomis savo svajonėmis ir viltimis. Jis buvo nuostabus vaikis, kuris savo šypsena, džiaugsmu ir asmenybe būdavo ryškiausias kambaryje. Visi esame šokiruoti.

Vykstu į Los Andželą, kad galėčiau kuo tik galėdamas padėti Terrence’o mamai ir broliui“, – sakė Kentukio universitete jį treniravęs Johnas Calipari.

Los Andželo policijos atstovas ESPN teigė, kad T. Clarke’as važiavo vienas – jis stipriai viršijo leistiną greitį ir nesustojo ties raudonu šviesoforo signalu. Galiausiai jaunuolis atsitrenkė į posūkį besiruošiantį daryti visureigį. Nors ir buvo nugabentas į ligoninę, ten iš karto mirė. Kitas vairuotojas eismo įvykyje nenukentėjo.

Policija taip pat teigė, kad šių metų „Hyundai Genesis“ automobilį vairavęs T. Clarke’as netinkamai segėjo saugos diržą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų