Anthony Davisas po dviejų mėnesių pertraukos sugrįžo į aikštę, bet tai nepadėjo Los Andželo „Lakers“ (35/24) iškovoti pergalės.

NBA čempionai išvykoje 110:115 (26:31, 25:31, 39:32, 20:21) nusileido Luka Dončičiaus vedamai Dalaso „Mavericks“ (32/26).

Po traumos sugrįžęs A. Davisas nespindėjo – žaidė beveik 17 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/9 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius. Puolėjo žaidimas laiko buvo apribotas ir aikštėje jis buvo tik pirmoje mačo pusėje.

Trečiame kėlinyje „Mavericks“ neteko Kristapo Porzingio – jis skausmingai pasisuko čiurną ir paliko aikštę. Po susitikimo bus atliekami tyrimai ir aiškinamasi, kokio sudėtingo traumą patyrė latvis.

Nugalėtojams L. Dončičius pelnė 30 taškų (6/12 dvit., 3/9 trit., 9/11 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Ekipos tarpusavyje sužais dar vienerias rungtynes.

„Mavericks“: L. Dončičius 30, K. Porzingis 19, J. Richardsonas 13, W. Cauley-Steinas 11, D. Powellas ir D. Finney-Smithas po 10.

„Lakers“: K. Caldwellas-Pope’as 29, D. Shroderis 25 (13 rez. perd.), A. Drummondas 14 (19 atk. kam.), M. Harrellas 14.