JAV sporto žvaigždes ir mažametes prievartavęs gydytojas nuteistas: „Paskelbiau tavo mirties nuosprendį“

Buvęs JAV gimnasitikos rinktinės ir Mičigano universiteto gydytojas Larry Nassaras nuteistas kalėti 175 metus už daugybę seksualinių nusikaltimų, vykdytų ilgus metus.

Nuosprendis paskelbtas po septynias dienas trukusio parodymų davimo. Viešai teismo salėje prabilo daugiau nei 150 moterų, patyrusių seksualinę L.Nassaro prievartą.

„Aš ką tik paskelbiau tavo mirties nuosprendį“, - po verdikto paskelbimo L.Nassarui pasakė teisėja Rosemarie Aquilina.

Savo ruožtu L.Nassaras atsiprašė nukentėjusiųjų moterų.

„Jūsų žodžiai padarė man milžinišką įtaką - juos nešiosiu visą likusį gyvenimą“, - kalbėjo pedofilas.

54-erių buvęs daktaras daugiau nei dvidešimt metų seksualiai išnaudojo įvairaus amžiaus mergaites. Jo aukomis tapo 6 -19 metų amžiaus mergaitės.

Iš pradžių L.Nassaras įgaudavo mergaičių ir tėvų pasitikėjimą, o vėliau gydydamas traumas vaikus seksualiai išnaudojo, prisidengdamas, kad tai procedūros dalis. Vaikus L.Nassaras išnaudojo Mičigano universitete, savo namuose, JAV rinktinės sporto centruose.

REKLAMA

Tą jis dažnai darė netoliese būnant vaikų tėvams. Savo kūnu jis taip uždengdavo pacientes, kad tėvai nieko nematytų. Viena ranka jis bandydavo gydyti traumą, o kitos rankos pirštus sukišdavo į vaginą, taip tenkindamas savo iškrypėliškus geidulius.

„Tik po daugelio metų supratau, kad mano mergaitės skausminga veido išraiška atsirasdavo ne dėl to, kad skaudėdavo traumuotą vietą“, - teismo salėje verkė vienos iš nukentėjusiųjų mama.

Nors teisme prieš tvirkintoją liudijo tik moterys, teigiama, kad L.Nassaras išnaudojo ir berniukus.

Tarp gydytojo aukų - olimpinės čempionės Aly Raisman, McKayla Maroney, Gabby Douglas, Jordyn Wieber, Simone Biles.

M.Maroney, duodama parodymus, sakė: „Jūs nesate daktaras. Teisybę pasakius, jūs esate vaikų prievartautojas ir monstras“.

Apie gydytojo taikytus metodus, kurie jo nešvarius darbus slėpė daugybę metų, pasakojo kita jo auka Rachael Denhollander.

„Jis yra pavojingiausios rūšies išnaudotojas. Toks, kuris sugeba manipuliuoti savo aukomis, naudodamas šaltai apskaičiuotas metodikas, prisistatydamas kaip pats švelniausias ir rūpestingiausias žmogus, tokiu būdu įgaudamas pasitikėjimą ir nuolatinį mažų vaikų srautą, kurį gali atakuoti“, - pasakojo mergina.

L.Nassaras jau anksčiau buvo nuteistas 60 metų kalėti už vaikų pornografijos laikymą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų