Pirmąją nesėkmę Graikijoje vykstančiame jaunimo (iki 20 metų) vaikinų krepšinio čempionate patyrė Lietuvos rinktinė, antrojo etapo F grupės pirmosiose rungtynėse pirmadienį 67:76 (14:24, 13:20, 19:17, 21:15) pralaimėjusi Serbijos ekipai.

Rimvydo Samulėno ir Algirdo Gronskio treniruojamai mūsų šalies komandai Simas Buterlevičius pelnė 15 taškų, Šarūnas Vasiliauskas ir Žygimantas Janavičius surinko po 12 taškų, Adas Juškevičius pridėjo 10 taškų.

Serbijos ekipai 21 tašką pelnė Bojanas Subotičius.

Rungtynių pradžioje lietuviai pirmavo 8:3, tačiau po pirmojo kėlinio jau turėjo dešimties taškų deficitą 14:24. Antrajame ketvirtyje serbų pranašumas padidėjo iki 19 taškų 42:23, o prieš ilgąją pertrauką siekė 17 taškų 44:27. Po trijų kėlinių mūsų šalies komanda atsiliko 46:61. Ketvirtąjį kėlinį lietuviai pradėjo spurtu 10:0 ir sumažino skirtumą iki penkių taškų 56:61, o likus žaisti šiek tiek mažiau nei 4 min., po Š. Vasiliausko tritaškio komandas skyrė tik trys taškai 63:66. Likus 2 min. 20 sek., Lietuvos rinktinė atsiliko 65:69, tačiau serbai pelnė septynis "sausus" taškus ir įtvirtino savo pergalę.

Kitas rungtynes lietuviai žais antradienį su Kroatijos krepšininkais.

Pirmajame etape mūsiškiai iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų.

Antrajame etape rungtyniauja 12 komandų, suskirstytų į dvi grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas.