Jau šią savaitę gali paaiškėti visi Karaliaus Mindaugo taurės dalyviai

Ši LKL čempionato savaitė kai kurioms ekipoms gali būti lemtinga. Trys komandos laviruoja ant aštuntuko ribos. O prabėgus pirmajam čempionato ratui, iki kurio pabaigos liko du turai, paaiškės ir aštuoni Karaliaus Mindaugo taurės dalyviai. Į turnyrą pateks aštuonios stipriausios LKL komandos.

Arčiausiai aštuntuko ribos esančios komandos

Lietkabelio“ varžovai:

„Pieno žvaigždės“ (gruodžio 30 d., Panevėžys)

„Žalgiris“ (sausio 2 d., Kaunas)

„Nevėžio“ varžovai:

„Lietuvos rytas“ (gruodžio 30 d., Kėdainiai)

„Vytautas“ (sausio 3 d., Kėdainiai)

„Pieno žvaigždžių“ varžovai:

„Lietkabelis“ (gruodžio 30 d., Panevėžys)

„Neptūnas“ (sausio 3 d., Klaipėda)

„Dzūkija“ (sausio 8 d., Alytus)

„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau, todėl situacija iki sausio 8-osios rungtynių tarp pasvaliečių ir „Dzūkijos“ gali iki galo taip ir nepaaiškėti. Bet „Pieno žvaigždžių“ pralaimėjimai „Neptūnui“ ir „Lietkabeliui“ gali greitai suformuoti LKL stipriausiųjų aštuntuką.

REKLAMA

Prognozuojama, kad pasvaliečiai pralaimės ir Pasvalyje, ir Panevėžyje.

Tokiu atveju „Nevėžiui“ užtektų šią savaitę pasiekti bent vieną pergalę. Bet pasakyti lengviau, nei padaryti. Kėdainiečių varžovai – „Lietuvos rytas“ ir „Vytautas“.

„Nevėžis“ palaužti „Vytautą“ turi maždaug 40 proc. galimybių, o prognozė prieš „Lietuvos rytą“ iškalbinga – vos 2 proc.

Jeigu „Nevėžis“ pralaimės abejas rungtynes, „Pieno žvaigždės“ gali sau leisti pralaimėti šią savaitę, bet kitą privalo atsigriebti prieš „Dzūkiją“. Pergalių skaičiumi Manto Šerniaus auklėtiniai pavys „Nevėžį“ ir kadangi šį sezoną Kėdainių klubą įveikė abu kartus, pakiltų į aštuntąją poziciją, priešininkus pastumdami į devintąją.

Jeigu „Pieno žvaigždės“ nugalės „Lietkabelį“ ir panevėžiečiai su kėdainiečiais pralaimės abejas rungtynes, visas tarpusavio dvikovas abiem varžovams pralaimėjęs „Nevėžis“ liks už aštuntuko borto.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų