Jasikevičius prabilo apie didžiausią baimę ir A.Toupane'o sveikatos būklę

Kauno „Žalgirio“ komanda penktadienio vakarą pabaigs Eurolygos reguliaraus sezono kovas.

Paskutinėje dvikovoje kauniečių laukia labai svarbi akistata išvykoje su Pirėjo „Olympiacos“ klubu.

Pergalės atveju žalgiriečiai finišuotų penktoje arba šeštoje pozicijoje, tačiau pralaimėję galėtų nukristi net iki aštuntosios pozicijos.

Prieš išvyką Jasikevičius oro uoste žurnalistams teigė, kad į kitų paskutinio turo rungtynių rezultatus dėmesio nekreips – jo tikslas yra laimėti ir užimti kuo aukštesnę vietą.

Anot trenerio, yra itin svarbu bent išlaikyti šiuo metu turimą šeštąją vietą, kadangi dvi stipriausios Eurolygos komandos jau įrodė savo pajėgumą per reguliarųjį sezoną, todėl jas įveikti būtų labai sunku.

Nors Graikijos žiniasklaida neseniai skelbė, jog treniruotis negali net penki „Olympiakos“ nariai Kimas Tillie, Nikola Milutinovas, Jamelas McLeanas, Georgios Printezis ir Kostas Papanikolaou, Jasikevičiaus mano, jog didžioji dalis jų rytoj turėtų išbėgti ant parketo.

Treneris taip pat atskleidė, jog kartu su komanda į Pirėjų išvykstantis Axelis Toupane‘as veikiausiai pasirodys aikštelėje, nors jo sportinė forma ir nėra pati geriausia.

– Ką žinote apie varžovų traumas?

– Ruošiamės visiems žaidėjams. Vakar komandai pristatinėjome 14-15 žaidėjų. Kažkiek laukiame informacijos, kažkiek žinome, kad dauguma iš jų (traumuotų žaidėjų) rungtyniaus. Nuo to niekas nesikeičia.

– Tai geriausia Eurolygos besiginanti komanda. Kaip ruošiatės žaisti?

– Kaip ir visada – stengsimės išnaudoti jų silpnas vietas ir žaisti kuo greičiau. Idealių komandų nėra, su jais irgi turime, ką atakuoti. Daugiau mažiau stengsimės žaisti savo krepšinį.

– Kiek dėl tų galimai nežaidžiančių krepšininkų sumažėja varžovų pajėgumai gynyboje?

– Vis tiek Papanikolaou yra gerai besiginantis žaidėjas, o daugiau… Tillie irgi gerai ginasi, bet atrodo turėtų žaisti. McLeanas turėtų žaisti. Daugiau mažiau žais visi.

REKLAMA

– Kokia buvo žaidėjų reakcija po pralaimėjimo Šiauliuose?

– Vieną treniruotę turėjome vakar. Reakcija normali. Jie žino, kad žaidė blogai, taip negalima. Krepšininkai supranta, kad reikia daugiau atiduoti energijos.

– Axelis Toupane’as skrenda su komanda. Ar jis galės žaisti?

– Žiūrėsime. Vakar treniravosi, atrodė taip pat, kaip ir visi žmonės po pertraukos be krepšinio – kažkiek lėtesnis. Tai yra rotacijos žaidėjas, ir jeigu šiandien viskas treniruotėje bus gerai, tai rytoj tikrai kažkiek žais.

– Kokią pastaruoju metu „Olympiakos“ rodo formą?

– „Olympiakos“ kenčia nuo traumų. Tikrai negali žaisti visa komanda. Kaip ir visada, yra išreikšta Vassilio Spanoulio lyderystė, o jis yra geroje formoje. Reikia jį pristabdyti, nes nuo Spanoulio viskas prasideda, o tuomet prisijungia kiti. Labai svarbu žinoti, kas žais, ir tuomet reaguoti į situaciją.

– Pastaruoju metu „Olympiakos“ tai laimėdavo 30 taškų persvara, tai kitose rungtynėse tiek pat taškų pralaimėdavo. Kaip tai paaiškinti?

– Nežinau. Aš į kitų dirvą neinu. Aš žiūriu į savo komandą, o mes, nepriklausomai nuo situacijos, kas įvyks šiandien, stengsimės užimti kuo aukštesnę vietą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų