Penktadienį Maskvoje įvyko Eurolygos lyderių susitikimas, kuriame Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (14/6) vis dar be Brandono Davieso svečiuose 88:75 (20:25, 22:16, 22:15, 24:19) įveikė vienvaldę lygos lyderę CSKA (15/5) ekipą.

Pirmame kėlinyje sėkmingiau žaidė CSKA, kuri po Nikola Milutinovo dvitaškio likus 1 min. 54 sek. iki kėlinio pabaigos išsiveržė į priekį 25:17. Per penkias antrojo kėlinio minutes „Barcelona“ pelnė vos 4 taškus, o CSKA pranašumas jau siekė 11 (35:24).

Visgi tada vos per tris minutes „Barcelona“Cory Higginso ir Alexo Abrineso pastangomis spurtavo 16:5 ir rezultatas tapo lygus 40:40. Per likusį laiką komandos nebuvo rezultatyvios ir po 20 minučių Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pirmavo 41:40. Trečiame kėlinyje kurį laiką komandos žaidė taškas į tašką, o CSKA pirmaujant 43:42, „Barcelona“ penkių minučių atkarpą sužaidė spurtuodama 11:1 ir išsiveržė į priekį 53:44.

Nors CSKA šiek tiek aptirbdė varžovų pranašumą, tačiau „Barcelona“ arčiau varžovų neprisileido, o likus žaisti 5 minutes jau pirmavo 77:64 ir šios persvaros nebeiššvaistė.

Neseniai „Barceloną“ papildęs buvęs žalgirietis Leo Westermannas žaidė tik 4 min. 33 sek. ir taškų nepelnė. Šiame sezone CSKA taip ir nepavyko įveikti „Barcelona“ ekipos, kuri pirmame rate šventė pergalę rezultatu 76:66.

CSKA: Mike‘as Jamesas (5/8 dvit., 1/6 trit., 5/5 baud.), Nikola Milutinovas 15, Tornike Šengelia 10 ir Darrunas Hilliardas – po 10.

„Barcelona“: Cory Higginsas 25 (9/13 dvit., 0/4 trit., 7/7 baud.), Alexas Abrinesas 19, Nickas Calathesas 13, Adamas Hanga 7.