Barselonos „Barcelona“ (9/3) patyrė pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse – namie 90:100 (22:32, 29:19, 19:19, 20:30) nusileisdama Valensijos „Valencia“ (5/6) klubui.

Katalonai dar pirmajame kėlinyje atsiliko dviženkliu skirtumu, tačiau iki ilgosios pertraukos rezultatą išlygino. Vis dėlto dar vienas svečių spurtas buvo praleistas ketvirtajame kėlinyje. Mike‘as Tobey tritaškiu suteikė Valensijos klubui grėsmingą pranašumą (85:72) ir Šarūnas Jasikevičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės

Šios metu jis nusprendė tiesiog nesikalbėti žaidėjais ir demonstratyviai nužygiavo nuo atsarginių suolelio.

Tokia metodika atnešė siektą impulsą – „Barcelona“ surengė spurtą 7:0 bei skėlė atsilikimą perpus.

Vis dėlto katalonus atvėsino Guillemo Viveso tritaškis, o per likusį laiką „Valencia“ apsaugojo turėtą pranašumą.

„Barcelona“ šiame mače laimėjo kovą dėl kamuolių (39:29), tačiau stokojo agresyvumo puolime ir retai stojo prie baudų metimo linijos (8/13, 61 procento taiklumas).

Svečiai surinko net 131 naudingumo balą. Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pastarąją savaitę papuolė į duobę – pralaimėjimas buvo patirtas ir Eurolygoje, kurioje 68:80 nusileista Vilerbano ASVEL.

Susikaupęs katalonų įtūžis tampa bloga naujiena Kauno „Žalgiriui“, kuris jau penktadienį priims varžovus Eurolygos mače. Lietuvos čempionai čia bandys nutraukti penkių nesėkmių seriją.

„Valencia“: Derrickas Williamsas 25 (5/5 dvitaškių, 3/4 tritaškių), Bojanas Dubljevičius 24 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Samas Van Rossomas 13, Mike‘as Tobey 12, Klemenas Prepeličius 7 (7 rez. perd.).

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 20 (2/7 tritaškių, 9 atk. kam.), Nickas Calathesas 17 (5 atk. kam.), Pierre‘as Oriola 13 (5 atk. kam.), Adamas Hanga 11 (5 atk. kam.)