Japonijoje nutrūko Adomaičio auklėtinių pergalių serija

Dešimt rungtynių iš eilės Japonijos lygoje laimėjusi Tokijo „Alvark“ (30-7) komanda pergalių serijos pratęsti nesugebėjo. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 67:77 (15:16, 17:22, 20:16, 15:23) nusileido Šimanės „Susanoo Magic“ (30-7) krepšininkams, kurie Vakarų konferencijoje žengia pirmoje vietoje.

„Alvark“ gretose rezultatyviausiai žaidė 21 tašką surinkęs Taiki Osakabe, 13 pridėjo Sebastianas Saizas (11 atk. kam.), 12 pasižymėjo Shuto Ando.

Nugalėtojus į pergalę vedė 25 taškus pelnęs Reidas Travisas, 19 įmetė Perrinas Bufordas (11 atk. kam., 6 rez. perd.), 15 surinko Seiya Ando.

Rytų konferencijoje Tokijo klubas užima antrąją poziciją.