Jamesas sugrįžo, bet CSKA krito paskutinę sekundę prieš Lenkijos klubą

Maskvos CSKA (10-3) komandos žvaigždė Mike’as Jamesas grįžo į aikštę, tačiau Rusijos klubas patyrė nesėkmę Vieningoje lygoje.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 90:93 pripažino Zielonos Guros „Stelmet“ (10-7) pranašumą.

CSKA mačo pradžioje pirmavo 17:2, bet lenkai atsitiesė, o mačo pabaigoje jų pergalę nulėmė Khriso Richardo metimas. Jis perėmė kamuolį iš Danielio Hacketto ir nusivaręs kamuolį paleido tikslų tritaškį iš aikštės kampo.

Tornikė Šengelija dar paleido desperatišką metimą iš savo aikštės pusės, nes maskviečiai jau neturėjo minutės pertraukėlių.

CSKA ekipai M. Jamesas pelnė 6 taškus, jis aikštėje praleido 13 minučių.

Gynėjas pastarąsias kelias rungtynes praleido dėl konflikto su CSKA klubu.

Pralaimėjusiems T.Šengelija pelnė 19 taškų, po 12 surinko Semionas Antonovas ir Danielis Hackettas.

Nugalėtojams 26 taškus surinko Gabrielis Lundbergas, lapkritį su Danijos rinktine baudęs ir Lietuvos rinktinę. Kh. Richardas pridėjo 25 taškus ir pataikė visus šešis tritaškius.