Dvidešimt devintą nesėkmę 57-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į devintą vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje nukrito Hjustono „Rockets“ klubas, kuriame nebuvo registruotas Donatas Motiejūnas.

Hjustono krepšininkai antradienį svečiuose, stebint 18,1 tūkst. žiūrovų, po pratęsimo 114:117 (23:34, 28:22, 32:23, 23:27, 8:11) nusileido į aštuntąją poziciją Vakaruose pakilusiai Jutos „Jazz“ komanda, kuriai tai buvo 28-oji pergalė iš 56-ių galimų.

42 taškus pralaimėjusiems pelnė Jamesas Hardenas, 18 – Trevoras Ariza, 14 – Patrickas Beverley, 13 – Dwightas Howardas (16 atkovotų kamuolių), po 8 – Joshas Smithas ir Jasonas Terry's, kurio paskutinis tritaškis metimas, aidint pratęsimo pabaigą skelbiančiai sirenai, buvo netikslus.

28 taškais prie pergalės prisidėjo Gordonas Haywardas, 19 – Derrickas Favorsas, 18 – Rodney Hoodas, 17 – Shelvinas Mackas, 15 – Trey'us Burke'as.

Tai buvo trečiosios šių komandų tarpusavio rungtynės šį sezoną ir pirmoji „Jazz“ ekipos pergalė, nutraukusi trijų tarpusavio susitikimuose pralaimėjimų seriją lygos istorijoje.

Kitas NBA lygos reguliariojo sezono rungtynes Hjustono „Rockets“ klubas penktadienį išvykoje žais su Portlando „Trail Blazers“ krepšininkais.