Pergalingai pasirodymą šį sezoną Eurolygoje užbaigė Bolonijos „Virtus“ (14-20) krepšininkai.

Sergio Scariolo auklėtiniai namuose 89:84 (22:26, 17:21, 26:21, 24:16) įveikė Milano „AX Armani“ (15-19) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus turnyre.

Savo ruožtu Bolonijos klubas su šia pergale sugebėjo nutraukti penkių paeiliui patirtų pralaimėjimų seriją.

Verta paminėti, kad antrajame kėlinyje svečiai iš Milano turėjo net 14 taškų pranašumą (25:39), bet pergalės tai neatnešė. Dar iki didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai nurėžė deficitą iki 6 taškų (39:45).

Rezultatą „Virtus“ ekipa persvėrė tik ketvirtojo kėlinio pradžioje (70:68), o netrukus surengė ir spurtą 13-2, kuris leido dar labiau nutolti (83:74).

Kitoje atakoje dviemis tiksliais baudų metimais atsakė Semi Ojeleye (89:84). Varžovų viltys dužo į šipulius, kai tritaškį prametė Billy Baronas ir nebeliko šansų išsigelbėti – 89:84.

„Virtus“: Danielis Hackettas 25 (7/7 dvit., 2/4 trit., 5/9 baud., 10 rez. perd., 36 n. b.), Marco Belinelli 21 (5/10 trit.), Tornike Šengelija 15 (7 rez. perd.), Mamas Jaiteh 13, Semi Ojeleye 7.

„AX Armani“: Johannesas Voigtmannas 19 (4/5 dvit., 3/5 trit., 2/3 baud.), Billy Baronas 14, Brandonas Daviesas 10, Devonas Hallas, Kyle‘as Hinesas ir Luigi Datome po 8.