Pergalingai Europos pirmenybių grupių etapą uždarė Italijos nacionalinė komanda (3/2). Pastaroji savo aistruolių akivaizdoje Milane 90:56 (29:20, 18:17, 20:17, 23:2) pranoko Didžiosios Britanijos krepšininkus (0/5), kurie liko be pergalės čempionate ir pasitraukė iš tolimesnių kovų.

Tuo tarpu italai žengė į atkrintamąsias varžybas.

Vieni iš turnyro šeimininkų fantastiškai pradėjo susitikimą ir šovė į priekį 10-0. Vis dėlto, mačas jau toks lengvas nebuvo.

Dar nesibaigus pirmam ketvirčiui britai priartėjo iki minimumo (19:18), o susigrąžinti dviženklį pranašumą pavyko tik visai prieš didžiąją pertrauką. Tai lėmė sėkminga atkarpa 10-2 (47:37).

Nors britai dar mėgino kovoti antroje mačo dalyje, tačiau galutinai kapituliavo su ketvirto kėlinio startu, kai Italijos atstovai nurūko į priekį 24 taškų skirtumu (78:54).

Lemiamo kėlinio metu Didžiosios Britanijos krepšininkai sukrapštė viso labo 2 taškelius. Galingą gynybą demonstravę italai užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo ir varžovus sutriuškino 90:56.

Italijos rinktinė: Simone Fontecchio 18 (2/3 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud., 26 n. b.), Luigi Datome 13 (3/4 trit.), Nicolo Melli 11, Giampaolo Ricci 10 (8 atk. kam.), Stefano Tonutas 9, Paulas Biligha 8.

Didžiosios Britanijos rinktinė: Mylesas Hessonas 18 (2/6 dvit., 4/10 trit., 2/4 baud., 5 kld.), Carlas Wheatle‘as 12 (7 atk. kam.), Luke‘as Nelsonas 7, Gabrielis Olaseni 6.