Ištraukti Olimpinio futbolo turnyro burtai: laukia auksinio mačo pakartojimas

Ištraukti šią vasarą Tokijuje vyksiančių vasaros olimpinių žaidynių futbolo turnyro burtai tiek vyrų, tiek moterų varžybose.

Vyrų turnyro D grupėje susitiks dvi geriausios praėjusios olimpiados Rio de Žaneire komandos – Brazilija ir Vokietija.

Prieš penkerius metus kovoje dėl aukso brazilai po baudinių serijos nugalėjo vokiečius, o rinktinę į pergalę atvedė Neymaras. Be brazilų ir vokiečių grupėje dar žais Dramblio Kaulo Kranto bei Saudo Arabijos rinktinės.

Intriguojanti akistata lauks ir C grupėje. Ten susitiks Argentinos ir Ispanijos rinktinės. Be jų grupėje dar žais egiptiečiai ir australai.

Olimpiniame vyrų futbolo turnyre dalyvaus 16 rinktinių, suskirstytų į 4 grupes po 4. Po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas žengs į ketvirtfinalį. Moterų turnyre žais 12 rinktinių, suskirstytų į 3 grupes po 4. Dvi pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos bei dvi geriausios trečiąsias vietas užėmusios rinktinės pateks į ketvirtfinalį.

Moterų turnyre tradiciškai turėtume išvysti visas ryškiausias žvaigždes, o vyrų turnyre vėl galios amžiaus limitas. Tiesa, dėl nukeltos olimpiados tas limitas buvo padidintas vieneriais metais, todėl olimpiadoje galės žaisti futbolininkai iki 24 metų, be to, kiekvienai rinktinei bus leidžiama pasikviesti ir 3 vyresnius futbolininkus.

Moterų olimpinis futbolo turnyras startuos jau liepos 21 d. ir tęsis iki rugpjūčio 6 d. Vyrai pradės žaisti liepos 22 d., o finalas numatytas rugpjūčio 7 d.

Moterų turnyro grupės:

 

Vyrų turnyro grupės:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų