Pergalę NBA po pratęsimo iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda, kuri namuose 120:115 (28:30, 19:33, 27:24, 34:21, 12:7) palaužė Bostono „Celtics“ ekipą.

Brandonas Ingramas nugalėtojams pelnė 33 taškus, Zionas Williamsonas surinko 28 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Pelicans“ komanda trečiajame kėlinyje atsiliko 24 taškais, kai baudų metimus pataikęs Tristanas Thompsonas didino skirtumą 55:79.

Šeimininkai po to perėmė iniciatyvą ir Z.Williamsono taškai likus 7 sekundėms išvedė juos į priekį 108:106. Po to Jaysono Tatumo dvitaškis nulėmė pratęsimą.

Paskutinę pratęsimo minutę „Pelicans“ į priekį išvedė B.Ingramo tritaškis ir komanda pranašumą per likusias 33 sekundes išlaikė.

„Pelicans“ klubui tai yra didžiausias panaikintas deficitas frančizės istorijoje.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 32 (9 atk. kam.), Jaylenas Brownas 25, Tristanas Thompsonas ir Kemba Walkeris po 14.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 33 (6 atk. kam.), Zionas Williamsonas 28 (10 atk. kam.), Joshas Hartas 17 (10 atk. kam.), Lonzo Ballas 16.