Istorinę pergalę Dakare iškovojęs Gelažninkas: važiavau labai atsargiai

2021-ųjų metų Dakaras baigėsi. Jame varžėsi šeši ekipažai iš Lietuvos, o įspūdingiausią pergalę pasiekė motociklininkas Arūnas Gelažninkas.

Lietuvis pasiekė istorinį rezultatą Lietuvai ir triumfavo „vienišių“ klasėje. Joje sportininkai neturi jokios pagalbos, neturi technikų, patys taiso motociklus bei rūpinasi kitais dalykais.

Artimiausią savo varžovą „vienišių“ klasėje lietuvis aplenkė daugiau nei valanda.

Bendroje motociklų įskaitoje A.Gelažninkas užėmė 21-ą vietą ir pasiekė geriausią savo asmeninį rezultatą. Iki šiol geriausias lietuvio rezultatas buvo pasiektas praėjusiais metais, kai galutinėje rikiuotėje jis užėmė 24-ąją vietą.

„Neturiu ką pasakyti, esu laimingas, atsidžiaugiau jau važiuodamas link finišo. Šiandien jau laukiau finišo, nes važiuoti greitai nesinorėjo, tai labai lėtai kilometrai ėjo. Greičio ruožas buvo visai „fainas“. Pagrindinis tikslas buvo laimėti „vienišių“ klasę ir tai pavyko padaryti, labai džiaugiuosi. Bendroje įskaitoje taip pat pagerinau savo pasiekimą ir esu dvigubai laimingas, – sakė A.Gelažninkas.

Vėliau lietuvis su kitais dalyviais lipo ant podiumo, kur gavo Dakaro medalį ir jo rezutatas buvo oficialiai užtvirtintas.

„Linkėjimai vėl Lietuvai. Važiavau labai atsargiai visą ralį, nieko nesulaužiau, o po dienos atlikdavau tik reguliarius motociklo patikrinimus“, - teigė A.Gelažninkas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų