NBA pergalę iškovojo Milvokio „Bucks“ (25/10) krepšininkai, kurie rezultatu 125:121 (38:31, 26:28, 29:34, 32:28) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (5/29).

Ilgai laukta „Bucks“ lyderio Giannio Antetokounmpo ir NBA sensacijos Victoro Wembanyamos akistata pateisino lūkesčius.

Graikas mače pelnė 44 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, o 20-ą gimtadienį aikštelėje šventęs Prancūzijos talentas pasižymėjo 27 taškais.

„Spurs“ pusėje už V. Wembanyamą rezultatyvesnis buvo Devinas Vassellas, kurio sąskaitoje buvo 34 taškai.

Paskutinėmis minutėmis abiejų komandų žvaigždės metė tritaškius ir atliko svarbius veiksmus gynyboje.

Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos G. Antetokounmpo, pataikęs tritaškį, išprovokavo pražangą prieš V. Wembanyamą ir išlygino rezultatą 118:118.

Po 34 sekundžių graikų žvaigždė pataikė antrąjį savo tritaškį ir išvedė „Bucks“ į priekį 121:118.

V. Wembanyama atsakė blokuodamas Damiano Lillardo metimą ir pataikydamas tritaškį, kad išlygintų rezultatą likus 53 sekundėms.

Prancūzas rungtynių gale atkovojo varžovų kamuolį ir perdavė jį Tre Jonesui, tačiau gynėjas nepataikė tritaškio iš dešiniojo kampo ir pergalę šventė Milvokio ekipa.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 44 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Damianas Lillardas 25 (10 rez. perd.), Khrisas Middletonas 12 (5 rez. perd.), Malikas Beasley 10, Brookas Lopezas 9.

„Spurs“: Devinas Vassellas 34 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Victoras Wembanyama 27 (9 atk. kam., 5 blok.), Tre Jonesas 18 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Keldonas Johnsonas 14 (10 atk. kam.), Cedi Osmanas 13 (5 rez. perd.).