Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ komanda patyrė pralaimėjimą NBA.

Ricko Carlisle’o auklėtiniai svečiuose 98:101 (20:23, 24:21, 21:25, 33:32) nusileido Denverio „Nuggets“ krepšininkams.

D.Sabonis per 33 minutes pelnė 20 taškų (8/12 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 19, perėmė kamuolį, atliko.2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, triskart suklydo ir dusyk prasižengė.

„Nuggets“ žaidė be NBA suspenduoto Nikola Jokičiaus, bet tai nesutrukdė laimėti ketvirtą kartą iš eilės.

Nugalėtojus į priekį vedė Willas Bartonas, kuris pelnė 30 taškų ir sužaidė savo rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Pacers“ komanda atsiliko visą paskutinį kėlinį, kuriame nuolat kvėpavo varžovams į nugarą, bet rezultato persverti nepavyko.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25, Domantas Sabonis 20 (19 atk. kam.), T.J.McConnellis 16, Mylesas Turneris 13.

„Nuggets“: Willas Bartonas 30, Zeke Nnaji 19, Jeffas Greenas ir Bones Hylandas po 12.