0

Eurolygos devintojo turo D grupės rungtynėse įspūdingą pergalę pasiekė Sienos „Montepaschi“ (7 ir 2) klubas be traumuotų lietuvių, kuris namuose 77:74 (23:20, 13:15, 11:24, 30:15) nugalėjo iki tol be pralaimėjimų žengusius Barselonos „Regal Barcelona“ (8 ir 1) krepšininkus.

Ketvirtąją kėlinį tritaškiu pradėjęs Chuckas Eidsonas padidino svečių atotrūkį iki 15 taškų - 62:47. Italijos čempionai rankų nenuleido ir po kėlinio antroje pusėje laimėtos atkarpos 7:0 priartėjo - 71:73.

Prasidėjus paskutinei minutei Davidas Andersenas baudų metimais sumažino deficitą iki minimumo (73:74), o pavykus apsiginti dar kartą buvo tikslus nuo baudų metimo linijos - 75:74. Lemiamos „Regal Barcelona“ atakos metu Juanas Carlosas Navarro suklydo, o netrukus gavo techninę pražangą ir taip galutinai palaidojo savo komandos viltis išsigelbėti.

Šeimininkams Igoris Rakočevičius pelnė 21 tašką, Pietro Aradori - 20, Nikos Zisis įmetė 16 taškų.

Pralaimėjusiems Erazemas Lorbekas surinko 22 taškus, Ch.Eidsonas - 14, Pete Mickealas - 9, J.C.Navarro pridėjo 8 taškus.