Eurolygos D grupės pirmojo rato paskutiniame susitikime Sienos „Montepaschi“ (4 ir 1) klubas du dviem lietuviais namuose 84:73 (16:15, 16:16, 33:20, 19:22) nugalėjo be pergalių likusius Tomo Pačėso treniruojamus Gdynės „Asseco Prokom“ (0 ir 5) krepšininkus.

Kšyštofas Lavrinovičius per 20 minučių pelnė 9 taškus (1/4 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

28 minutes žaidęs Rimantas Kaukėnas įmetė 15 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai), sugriebė 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, kartą prasižengė, surinko 22 naudingumo balus ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

14 taškų prie pergalės pridėjo Bo McCalebbas (7 kld. 5 rez. perd.), 11 - Davidas Mossas, 10- Davidas Andersenas (9 atk. kam.).

Donatas Motiejūnas aikštelėje praleido 35 minutes, per kurias surinko 26 taškus (6/9 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 9 kamuolius, blokavo varžovo metimą, 2 kartus prarado kamuolį, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir surinkęs 29 naudingumo balus buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Lenkijos čempionų gretose taip pat pasižymėjo Oliveris Lafayette'as (16 tšk. 7 rez. perd.), Przemyslawas Zamojskis (11 tšk.).