Penktadienį sunkią pergalę įtemptose rungtynėse iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (9/21), kuri svečiuose 86:82 (17:23, 23:17, 20:19, 26:23) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (10/18) krepšininkus.

„Panathinaikos“ priekyje buvo iki antrojo kėlinio vidurio, o tada pirmaujanti komanda nuolatos keitėsi, kol galiausiai trečiojo kėlinio pabaigoje „Crvena Zvezda“ susikrovė kelių taškų pranašumą.

Likus žaisti 1 min. 40 sek. Ioannis Papapetrou realizavo baudos metimą ir sumažino atsilikimą iki minimumo (76:77). Nors kitoje atakoje Jordanas Loydas pelnė dvitaškį, tačiau po 13 sekundžių Howardas Sant-Roosas pataikė tolimą metimą ir rezultatas buvo lygus 79:79.

Likus žaisti 47 sekundes Jordanas Loydas tritaškiu metimu sugrąžino „Crvena Zvezda“ ekipai trijų taškų pranašumą, o kitoje atakoje Mario Hezonja tolimas metimas skriejo pro šalį. Nors likus žaisti 7 sekundėms M.Hezonja tritaškiu sumažino „Panathinaikos“ atsilikimą iki 2 (82:84), tačiau J.Loydas sėkmingai metė baudas ir įtvirtino „Crvena Zvezda“ pergalę.

J.Loydas vien per ketvirtą kėlinį pelnė 19 taškų.

„Panathinaikos“: Howardas Sant-Roosas 21, Mario Hezonja 15, Ioannis Papapetrou ir Georgios Papagiannis – po 14.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 27, Corey Waldenas 14, Ognjenas Kuzmičius 9.