Antradienį Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse tęsėsi intensyvios medalių dalybos, o auksą nuskynė 17–metis kinas.

Moterų kalnų slidinėjimo greitojo nusileidimo rungtį laimėjo šveicarė Corinne Suter, įveikusi trasą per 1 min. 31.87 sek. 27-erių sportininkei tai buvo pirmas olimpinis medalis per karjerą. Už jos liko dvi italės – Sofia Goggia (1:32.03) bei Nadia Delago (1:32.44). Finišą pasiekė ir sunkias žaidynes išgyvenanti amerikietė Mikaela Shiffrin. Ne pagrindinėje savo rungtyje ji liko 18-a (1:34.36).

Vyrų šiaurės dvikovėje (šuoliai su slidėmis nuo didžiojo tramplino + 10 km slidinėjimas) triumfavo norvegas Joergenas Graabakas (27:13.3 min.), iškovojęs jau trečią olimpinio čempiono titulą. Sidabrą pelnė jo tautietis Jensas Luraasas Oftebro, atsilikęs vos 0.4 sek., o bronza atiteko japonui Akito Wanabei, pralaimėjusiam tik 0.6 sek. Po šuolių su slidėmis lyderiavo kitas norvegas Jarlas Magnusas Riiberis, bet slidinėjimo trasoje jo laikas tebuvo 36-as ir bendroje įskaitoje jis nukrito į 8-ą vietą.

Moterų snieglenčių sporto didžiojo šuolio rungtyje triumfavo austrė Anna Gaser. 30-metė sportininkė Pjongčange iškovotą titulą apgynė su 185 balų rezultatu. Titulą jai užtikrino pats geriausias paskutinis šuolis (95,50 balo). Sidabrą pelnė Naujosios Zelandijos atstovė Zoi Sadowski Synnott (177), o bronzą – japonė Kokomo Murase (171,50).

Analogiškoje vyrų rungtyje triumfavo vos 17-os metų kinas Su Yimingas. Jis auksą laimėjo su 182,50 balo ir aplenkė norvegą Monsą Roislandą (171,75) ir kanadietį Maxą Parrotą (170,25). Absoliučiai geriausią šuolį atliko japonas Takeru Otsuka (95), bet į bendrą įskaitą buvo įskaičiuojami du geriausi kiekvieno sportininko šuoliai, o likę japono mėginimai buvo labai prasti (17,25 ir 33,75).

S.Yimingui tai buvo savotiška kompensacija už nuolydžio rungtį. Tada kinui daugelis kabino auksą, bet teisėjai titulą atidavė M.Parrotui, nepastebėję, kad šis savo pasirodymo metu ranka nesugriebė snieglentės. Moterų greitojo čiuožimo persekiojimo lenktynes laimėjo kanadietės – Ivanie Blondin, Valerie Maltais ir Isabelle Weidemann. Jos finalą finišavo per 2 min. 53.44 sek. ir pagerino olimpinį rekordą. Antros buvo japonės, o mažajame finale bronzą iškovojo olandės.

Vyrų persekiojimo lenktynes laimėjo norvegai – Hallgeiras Engebraatenas, Pederis Kongshaugas ir Sverre Lunde Pedersenas (3:38.08). Sidabras atiteko rusams, o bronza – amerikiečiams.