Naudingiausias praėjusio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Stephenas Curry's antrajame kėlinyje įmetė į varžovų krepšį tūkstantąjį komandos tritaškį šį sezoną, o penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos bei absoliutus lygos lyderis „Golden State Warriors“ klubas iškovojo 69-ą pergalę per 77-is susitikimus.

Penktadienį pirmąjį pralaimėjimą namuose po daugiau nei 14 mėnesių pertraukos patyrę „Golden State Warriors“ krepšininkai sekmadienį savo aikštėje 19,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 136:111 (31:37, 32:19, 38:33, 35:22) nugalėjo šeštą vietą Vakarų konferencijoje užimančią Portlando „Trail Blazers“ (41 pergalė ir 37 pralaimėjimai) komandą bei su 69 pergalėmis pakartojo antrą lygos istorijoje sėkmingiausią sezoną. Po 69-is susitikimus taip pat pavyko per sezoną laimėti Čikagos „Bulls“ (1996-1997 m.) bei Los Andželo „Lakers“ (1971-1972 m.) klubams.

Iki absoliutaus NBA lygos pergalių viename sezone rekordo, kuris jau 20 metų priklauso Čikagos „Bulls“ klubui – 72 pergalės ir 10 pralaimėjimų 1995-1996 metų sezone – „Golden State Warriors“ komandai reikia laimėti keturis iš likusių penkių mačų.

39 taškus nugalėtojams pelnė Stephenas Curry'is, kuris jau 147-osiose lygos rungtynėse iš eilės į varžovų krepšį pataikęs bent vieną tritaškį, 22 – tryliktąjį sezone trigubą dublį surinkęs Draymondas Greenas (10 sugriebtų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų), 21 – Klay'us Thompsonas, 13 – Landro Barbosa, 10 – Harrisonas Barnesas.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Damianas Lillardas (38 tšk.), CJ McCollumas (18 tšk.), Maurice'as Harklessas (15 tšk.), Alas-Farouqas Aminu ir Geraldas Hendersonas (po 10 taškų).