Lietuviškoji Barselonos „Barcelona“ (1/0) nervingai pradėjo sezoną Ispanijos pirmenybėse. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 85:78 (23:14, 16:12, 16:30, 27:20) nugalėjo Mursijos UCAM (0/1).

Katalonai užtikrintai sužaidė pirmąją mačo dalį, kai po dviejų kėlinių pirmavo 14 taškų skirtumu – 42:28. Vis dėlto varžovai nebuvo linkę lengvai pasiduoti.

Per trečiąjį kėlinį „Barca“ praleido 30 taškų, o varžovai vienu metu jau pirmavo keliais taškais. Vis dėlto lemiamu metu lietuvio auklėtiniai sugebėjo atitrūkti.

Likus keletai minučių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos UCAM dar buvo priartėję iki trijų taškų (75:78), bet tada Brandonas Daviesas sumetė keturis taškus paeiliui ir po to katalonai jau įtvirtino pergalę.

Beje, ketvirtajam kėlinyje Šarūnas Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga, kai apeliavo į varžovo veiksmus. Anot lietuvio, varžovų krepšininkas išprovokavo jo auklėtinio pražangą puolime akivaizdžiai vaidindamas.

Rokas Jokubaitis prie pergalės per 9 minutes prisidėjo 2 taškais (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį prasižengė bei išprovokavo pražangą ir surinko 2 naudingumo balus.

„Barcelona“ išsiskyrė 18 taškų surinkęs Cory Higginsas (5/8 dvit., 0/1 trit., 8/9 baud.), 17 taškų pridėjo Brandonas Daviesas, 16 – Nikola Mirotičius, 10 – Rolandas Šmitas.

Nigelis Hayesas per 28 minutes pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, po 3 kartus prasižengė ir išprovokavo pražangas bei mačą baigė su 11 naudingumo balų.

UCAM gretose rezultatyviausiai žaidė 18 taškų pelnęs Isaiah Tayloras (6/11 dvit., 1/1 trit., 3/6 baud.), 15 taškų pridėjo Augusto Lima (7/8 dvit., 6 atk. kam.) 14 taškų – Thaddeuso McFaddeno sąskaitoje.