Pergalingai Ispanijos „La Liga“ naująjį sezoną pradėjo praėjusio sezono čempionai Madrido „Atletico“, kurie svečiuose 2:1 nugalėjo „Celta Vigo“ ekipą.

„Atletico“ ekipą į priekį išvedė jau septintą sezoną „Atletico“ gretose žaidžiantis argentinietis Angelis Correa, tačiau 59-ą minutę po VAR peržiūros paskirtą 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas ir rezultatas tapo lygus.

„Atletico“ vėl gelbėjo A.Correa, kuris pasižymėjo 64-ą minutę ir to užteko, kad Madrido klubas švęstų pergalę.

Antrame kėlinyje komandos žaidė net 11 pridėto laiko minučių. 90+6 minutę „Celta Vigo“ žaidėjas Hugo Mallo ir „Atletico“ futbolininkas Mario Hermoso nejuokais susikibo ir juos skirti turėjo komandos draugai, o už tai abu futbolininkai užsidirbo po raudoną kortelę

Kitas rungtynes „Atletico“ žais rugpjūčio 22-ą dieną su „Elche“, tuo tarpu „Celta Vigo“ rugpjūčio 23-ią susikaus su „Osasuna“.