Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje dramatiškose rungtynėse Londono „West Ham“ svečiuose 4:2 nugalėjo „Newcastle United“ ekipą.

„Newcastle United“ į priekį išsiveržė jau 5-ą minutę, kai pasižymėjo Callumas Wilsonas. Nors 18-ą minutę Aaronas Cresswellas rezultatą išlygino, tačiau dar prieš antrąjį kėlinį Jacobas Murphy vėl sugrąžino šeimininkams minimalų pranašumą.

„West Ham“ suspindėjo antrame kėlinyje, kai per 13 minučių pelnė tris įvarčius.

Iš pradžių 53-ią minutę Saidas Benrahma išlygino rezultatą, 63-ią minutę Michailas Antonio neįmušė 11 metrų baudinio, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo Tomašas Součekas ir išvedė svečius į priekį.

66–ą minutę pasižymėti pavyko ir M.Antonio, kuris padvigubino „West Ham“ komandos pranašumą bei užtikrino pergalę 4:2.

Kitas rungtynes „West Ham“ žais rugpjūčio 23-ią dieną prieš „Leicester City“, tuo tarpu „Newcastle United“ rugpjūčio 21-ą susikaus su „Aston Villa“.