„La Liga“ Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį abu Madrido klubai įtikinama persvara nugalėjo savo varžovus.

Turnyro lyderis Madrido „Real“ namie 3:0 nugalėjo Vitorijos „Alaves“ komandą.

Tiesa, Karališkasis klubas daugiau nei valandą negalėjo pralaužti oponentų gynybos. Vėliau įvarčiais prapliupo Marco Asensio (63 min.), Vinicius Junioras (80 min.) ir paskutinę minutę 11 m baudinį realizavęs Karimas Benzema.

Madrido „Atletico“ svečiuose taip pat 3:0 susitvarkė su Pamplonos „Osasuna“. Jau 3 min. čempionus į priekį išvedė Joao Felixas. Antrame kėlinyje pasižymėjo Luisas Suarezas (59 min.) ir Angelis Correa (89 min.).

Per kitas šeštadienio vakaro rungtynes „Cadiz“ su Madrido „Getafe“ sužaidė lygiosiomis 1:1, o „Granada“ namie 1:4 neatsilaikė prieš „Villarreal“. Pastariesiems net tris įvarčius pelnė Arnautas Danjuma.