Ispanijoje – kraupus Fernando Torreso kritimas

Ketvirtadienį vykusiose Ispanijos „La Liga“ rungtynėse kraupiai ant vejos krito ir traumą patyrė Madrido „Atletico“ žvaigždė Fernando Torresas. Ispanas buvo nugabentas į ligoninę.

F. Torresas rungtynių pabaigoje susidūrė su Alexu Bergantinosu ir krito. Ispanas prarado sąmonę, komandos draugai ir varžovai iškart puolė puolėją gaivinti. Vėliau tai darė ir „Atletico“ medicinos personalas.

Vyriausiasis Madrido komandos treneris Diego Simeone buvo įtūžęs ir nepatenkintas į F. Torresą iš nugaros įsirėžusio A. Bergantinoso veiksmais.

Abiejų ekipų futbolininkų reakcijos buvo skirtingos. Vieni buvo sukrėsti, kiti griebėsi už galvų, treti meldėsi, ketvirti nesulaikė ašarų.

F. Torresas aikštę paliko ant neštuvų ir lydimas aplodismentų. Futbolininkas išgabentas į ligoninę.

Ispanui buvę jo Londono „Chelsea“ ir Liverpulio „Liverpool“ klubai linkėjo greitai atsigauti. Paramą išreiškė ir futbolininkai Didier Drogba, Romelu Lukaku bei Sergio Ramosas.

Galiausiai „Atletico“ pranešė, kad 32-ejų F. Torreso būklė stabili. Jis sąmoningas. Didesnių traumų nerasta. Išsamesni tyrimai bus atlikti penktadienį.

REKLAMA

„Tai tiesiog išgąstis. Tikiuosi greitai grįžti į aikštę“, – vylėsi puolėjas.

Pasak „Atletico“ futbolininko Antoine’o Griezmanno, po rungtynių rūbinėje visi buvo sukrėsti ir netekę žado.

Rungtynes „Atletico“ svečiuose su La Korunijos „Deportivo“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

„Rezultatas man nėra svarbus. Tiesiog noriu, kad Fernando būtų sveikas ir kuo greičiau prie mūsų prisijungtų“, – kalbėjo A. Griezmannas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų