Ispanijoje vykstančiame ITF moterų turnyre Justina Mikulskytė (WTA-559) šventė didžiausią pergalę per profesionalės karjerą.

Šeštadienį dvejetų varžybų finale lietuvė su rumune Oana Georgeta Simion per 1 valandą 22 minutes 6:3, 7:5 įveikė filipinietę Alexandrą Ealą ir rusę Oksaną Selechmetevą. J.Mikulskytė ITF turnyro nugalėtoja tapo 11-ą kartą karjeroje (9 kartus dvejetuose ir 2 kartus vienetuose), tačiau visus ankstesnius titulus laimėjo žemiausio rango – 10 tūkst. arba 15 tūkst. JAV dolerių prizinio fondo – turnyruose, o turnyras Ispanijoje surinko 25 tūkst. JAV dolerių prizinį fondą ir buvo kiek aukštesnio rango.

Už pergalę finale lietuvei ir rumunei atiteko 1437 JAV doleriai ir po 65 WTA dvejetų reitingo taškus. Naujajame WTA dvejetų reitinge J.Mikulskytė kils į ketvirtąjį šimtuką.

Sportas.lt primena, kad šio turnyro vienetų varžybose J.Mikulskytė neįveikė kvalifikacijos. Pirmajame rate ji 6:7 (6:8), 2:6 nusileido antrajai kvalifikacijos raketei britei Amandai Carreras (WTA-346).