Barnaule (Rusija) vykstančiame antrajame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape dar vienas lietuvių medalis – sidabrą iškovojo Andrejus Olijnikas.

Vyrų vienviečių baidarių 1000 m rungtyje lietuvio šeštadienį laukė du plaukimai. Anksti ryte pirmąjį pusfinalį jis baigė per 3 min. 46.565 sek., finišavo pirmas ir užtikrintai pateko į A finalą.

Kovoje dėl medalių A.Olijnikas ženkliai padidino greitį (3:43.390) ir pelnė sidabrą, nusileidęs tik kinui Dongui Zhangui (3:42.057). Bronza atiteko švedui Dennisui Kernenui (3:45.085), o pusę distancijos pirmavęs lenkas Bartoszas Stabno liko ketvirtas (3:45.599).

Vyrų vienviečių kanojų 500 m rungtyje dėl medalių kovos Vadimas Korobovas. Lietuvis finišavo trečias antrajame atrankos plaukime (1:57.138) ir pelnė paskutinį kelialapį į finalą.