Atvirame Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Hockey Punks“. Sostinės derbyje trečiadienį 8:5 (4:1, 3:1, 1:3) jie įveikė Vilniaus „Ober-Haus“ ir iškovojo jau 9 tašką iš eilės.

„Pankai“ rimtai ėmėsi jau trečio varžovo iš eilės ir pastaruoju metu buksuojantis „Ober-Haus“ gretai atidavė savo tvirtovę. Užteko 15 minučių, po kurių rezultatas jau buvo 4:1. Po to, kai antrajame kėlinyje skirtumas padidėjo iki 7:2, abejojančių „pankų“ sėkme nebeliko.

Vos 8 baudos minutes surinkusi viena nedrausmingiausių čempionato komandų „Hockey Punks“ rungtynėse pademonstravo discipliną ir pelnytai džiaugėsi pergale, nors trečiajame kėlinyje ir atsipalaidavo bei leido varžovams sumažinti skirtumą.

Po šios sėkmės „Hockey Punks“ po trijų pergalių spurto ne tik kad pabėgo iš paskutiniosios čempionato vietos, bet ir pakilo į ketvirtąją vietą, garantuojančią teisę žaisti finalo ketverte. Vilniečiai sukūrė intrigą, kadangi iš ketvirtosios vietos išstūmė taip pat 18 taškų turinčią ir į finalo ketvertą pretenduojančią Juodupės „Juodupę“.

Vilniaus „Ober-Haus“ – Vilniaus „Hockey Punks“ 5:8 (1:4, 1:3, 3:1).

„Ober-Haus“: K. Kubilius – 3, E. Stankevičius, D. Bisturys – po 1 įvartį.

„Hockey Punks“: M. Kartenis, A. Visockas – po 2, K. Šlikas, D. Dirginčius, Š. Suchomlinas, M. Kieras – po 1 įvartį.