Intrigavusioje NBA klubų akistatoje – „76ers“ pergalė

Geriausi epizodai, fotogalerija

Pergalę NBA čempionate iškovojo Filadelfijos „76ers“ (21/9) klubas. Be praėjusio sezono lygos MVP Joelio Embiido rungtyniavęs Filadelfijos komanda 112:92 susitvarkė su vienais sezono išsišokėlių Orlando „Magic“ (18/12) krepšininkais.

„Magic“ paskutinį kartą pirmavo antrojo kėlinio pabaigoje. Išvykoje žaidę „76ers“ krepšininkai po didžiosios pertraukos įgijo dviženklį pranašumą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Magic“ prie varžovų priartėjo iki 3 taškų žymos, tačiau tada „76ers“ sudavė lemiamą smūgį – spurtavo atkarpa 14:0 ir rungtynių likimas buvo nuspręstas.

Didžiausią persvarą (23 taškus) Filadelfijos klubas įgijo mačo pabaigoje.

„76er“ iš varžovų perėmė 10 kamuolių, kai „Magic“ tai darė perpus rečiau (5). Filadelfijos klubas taip pat retai klydo (10 klaidų prieš „Magic“ 16).

Nugalėtojų gretose lyderių rolę iš J. Embiido perėmė Tyrese‘as Maxey (23), Tobias Harrisas (22) ir De‘Anthony Meltonas (22).

Kartu šis trejetas pelnė 67 taškus, o tai yra daugiau nei pusę visų „76ers“ pelnytų taškų.

„Magic“ puolimo vežimą tempė pasaulio čempionu su Vokietijos rinktine tapęs Franzas Wagneris (24), Jalenas Suggsas (20) ir Paolo Banchero (19).

Rungtynių epizodus žiūrėkite šios naujienos viršuje esančiame lange.

NBA rungtynes jums patogiu metu galite stebėti „Go3“ televizijoje!