tobias harrisas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tobias harrisas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tobias harrisas“.

Intrigavusioje NBA klubų akistatoje – „76ers“ pergalė

Pergalę NBA čempionate iškovojo Filadelfijos „76ers“ (21/9) klubas. Be praėjusio sezono lygos MVP Joelio Embiido rungtyniavęs Filadelfijos komanda 112:92 susitvarkė su vienais sezono išsišokėlių Orlando „Magic“ (18/12) krepšininkais. „Magic“ paskutinį kartą pirmavo antrojo kėlinio pabaigoje. Išvykoje žaidę „76ers“ krepšininkai po didžiosios pertraukos įgijo dviženklį pranašumą.
2023-12-28

Solidus Jono Valančiūno indėlis nuo pralaimėjimo „Raptors“ neišgelbėjo

Pirmą nesėkmę po penkių pergalių 2015-2016 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono starte patyrė ir į trečią vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje smuktelėjo Toronto „Raptors“ (5/1) klubas su Jonu Valančiūnu. Penktadienį svečiuose, stebint 16,5 tūkst. žiūrovų, Toronto krepšininkai 87:92 (15:21, 21:24, 33:19, 18:28) nusileido tryliktojoje pozicijoje Rytuose esančiai Orlando „Magic“ (2 pergalės ir 4 pralaimėjimai) komandai.