Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Sampdoria“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Romelu Lukaku 2-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau Emilis Audero sėkmingai atrėmė kamuolį.

Matteo Darmianas 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Federico Dimarco 54-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Hakanas Calhanoglu 78-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

Francesco Acerbi 89-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų.

Galiausiai mačo teisėjas paskelbė nulines lygiąsias.