Romoje vykusiame UWW kategorijos Matteo Pellicone memorialiniame turnyre Kristupas Šleiva iškovojo aukso medalį.

Italijos sostinėje pasaulinio reitingo lyderis svoryje iki 72 kilogramų (10 dalyvių) nugalėjo turką, suomį bei azerbaidžanietį.

Lietuvis ketvirtfinalio turką Selciuką Caną įveikė 9:0, patrakusį suomį Matiasą Lipastį prisegė mentėmis prie kilimo esant analogiškam rezultatui 9:0, o dukart Europos čempionato prizininkas azerbaidžanietis Ulvis Ganizadė tiesiog atsisakė kovos. Pasaulinio reitingo lyderis savo taškų kraitę pasodrino 8000 taškų ir padoriai atitrūko nuo artimiausio persekiotojo Malkhaso Amoyano iš Armėnijos.

Atrodo, kad savo geriausios formos kontūrus atgauna Mantas Knystautas (130 kg; 10 dalyvių).

Po sunkios peties traumos atsigaunantis atletas ketvirtfinalyje rezultatu 2:0 parklupdė amžiną varžovą Aliną Alexucą Ciurarį iš Rumunijos.

Tiesa, klaipėdietį pusfinalyje vis dar pranoko daugkartinis pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojas bei olimpinių žaidynių prizininkas Riza Kayaalpas iš Turkijos (1:3), tačiau imtyje dėl bronzos Mantas 6:3 nugalėjo Norvegijos imtynių viltį Oscarą Marviką.