mantas knystautas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mantas knystautas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mantas knystautas“.

Europos imtynių čempionatas: estafetę iš imtynininkių perima klasikai

Kroatijos sostinėje tęsiasi Europos imtynių čempionatas. Penktadienį estafetę iš imtynininkių perima klasikai. Iš viso Zagrebe varžysis šeši mūsų šalies graikų-romėnų imtynių atstovai, o pirmieji ant kilimo kovos Paulius Galkinas (77 kg), Martynas Nemsevičius (87 kg) ir Mantas Knystautas (130 kg). Daug vilčių siejama su praeitų metų pasaulio čempionato prizininku Mantu Knystautu.
2023-04-21

Prestižiniame turnyre Danijoje – imtynininko Manto Knystauto triumfas

Imtynininkas Mantas Knystautas Danijoje vykusiame UWW kategorijos graikų-romėnų imtynių turnyre Thor Masters iškovojo aukso medalį. Pasaulio čempionato prizininkas Niukiobinge svoryje iki 130 kilogramų nukovė penkis varžovus bendru rezultatu 16:5 ir užėmė pirmą vietą. Sunkiasvoris olimpietis kiekvienoje imtyje varžovams sugebėjo atlikti patobulintą techninį veiksmą ridenimą, o įgytą pranašumą apsaugodavo iki finalinio švilpuko.
2023-03-28

Lietuvos imtynių čempionatas po ketvirčio amžiaus sugrįžta į Klaipėdą

Imtynių sezonas Lietuvoje prasideda iškart po Naujųjų metų. Šį savaitgalį – sausio 14-15 dienomis - pajėgiausi šalies imtynininkai po ketvirčio amžiaus pertraukos suvažiuos į šalies imtynių čempionatą Klaipėdoje. Ta proga organizatoriai iš uostamiesčio žada neeilinį renginį, o pasitaikančias kritikos strėles dėl anksti vykdomo čempionato ramiai atremia treneris Mindaugas Ežerskis. „Šiuo laikotarpiu svarbių varžybų kalendorius yra užgrūstas, tiesiog nėra laisvų savaitgalių.
2023-01-12

Imtynių kaleidoskopas – pagrindiniai 2022 metų atletų pasiekimai

Kada, jei ne paskutinę metų dieną, tinkama proga suvesti visus sezono rezultatus. Lentelėse – klasikų, moterų ir laisvūnų geriausių pasiekimų dešimtukai imtynėse. Pasaulinėje arenoje garsiausiai nuskambėjo Manto Knystauto vardas. Rugsėjį pasaulio čempionato prizininkas Serbijoje pasidabino bronzos medaliu, o prieš mėnesį ir tokios pat vertės apdovanojimu, iškovotu „Pasaulio taurės” čempionate Baku. Mantas su metais atsisveikinas antroje pasaulio UWW reitingo pozicijoje.
2022-12-31

2022-ųjų Lietuvos sporto pergalės: plaukimo karalienė Meilutytė, į elitą įsiveržęs Alekna ir istorinis „Žalgirio“ žygis

2022-ieji metai jau pasiekė finišo tiesiąją. Šie metai sporto padangėje vėl buvo įsimintini įspūdingais renginiais ir įsimintinomis pergalėmis. Pergalėmis džiugino ir Lietuvos sportininkai, kurie iškovojo aukščiausios prabos medalius didžiausiose sporto scenose.
2022-12-27

Lietuvos sporto apdovanojimai: išrinkite metų sportininką

Artėjant svarbiausiam metų renginiui, kuriame šventiškai bus pagerbti geriausi Lietuvos sportininkai, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kviečia prisidėti išrenkant labiausiai 2022-aisiais nusipelniusius šalies olimpinio sporto atletus.
2022-12-06

Lietuvos sporto apdovanojimai: kas taps metų proveržiu?

2022-11-30

Nugalėjęs olimpinį vicečempioną Knystautas tapo pasaulio čempionato prizininku

Belgrade (Serbija) vykstančiame pasaulio imtynių čempionate antradienį bronzos medalį iškovojo Lietuvos sunkiasvoris Mantas Knystautas. Ketvirtą vietą pasaulio reitinge užimantis 28-erių lietuvis labiausiai prestižinėje imtynininkų svorio kategorijoje iki 130 kg pateko į mažąjį finalą ir jame patiesė planetos reitingo lyderį 29-erių kartvelą Iakobi Kajaią! Tai – didžiausias M. Knystauto karjeros laimėjimas.
2022-09-13

Mantas Knystautas – prestižinio imtynių turnyro Lenkijoje nugalėtojas

Varšuvoje vykusiame tarptautiniame W.Piatlysinskio vardo graikų-romėnų imtynių turnyre triumfavo Mantas Knystautas. Lietuvos olimpietis iškovojo tris pergales ir svoryje iki 130 kilogramų užėmė pirmą vietą. Specialistų dėl dalyvių gausos ir aukšto atletų sportinio lygio „mažuoju pasaulio čempionatu“ pramintame turnyre klaipėdietis pirmuose ratuose patiesė ant menčių armėną Davidą Ovasavianą ir anksčiau laiko nugalėjo Romaną Kimą iš Kirgizijos.
2022-07-25

Imtynių turnyre Romoje lietuviai iškovojo aukso ir bronzos medalius

Romoje vykusiame UWW kategorijos Matteo Pellicone memorialiniame turnyre Kristupas Šleiva iškovojo aukso medalį. Italijos sostinėje pasaulinio reitingo lyderis svoryje iki 72 kilogramų (10 dalyvių) nugalėjo turką, suomį bei azerbaidžanietį. Lietuvis ketvirtfinalio turką Selciuką Caną įveikė 9:0, patrakusį suomį Matiasą Lipastį prisegė mentėmis prie kilimo esant analogiškam rezultatui 9:0, o dukart Europos čempionato prizininkas azerbaidžanietis Ulvis Ganizadė tiesiog atsisakė kovos.