Tituluota Rusijos tenisininkė 35-erių Jelena Vesnina TASS agentūrai atskleidė, kad po vagystės nebeturi abiejų savo olimpinių medalių.

„Su vyru išėjome pavakarieniauti, o grįžę radome apvogtus namus. Vagys išsinešė abu mano olimpinius medalius – auksą ir sidabrą. Taip pat jie pavogė papuošalus ir įsilaužė į seifą“, - pasakojo J.Vesnina.

Tenisininkės teigimu, ji su vyru, prieš eidami į restoraną, pamiršo įjungti signalizaciją ir taip palengvino vagių užduotį. Nusikaltėliai išlaužė duris ir taip pateko į vidų. J.Vesnina dėl šio nusikaltimo kreipėsi į policiją. Šiuo metu skaičiuojama, kokius tiksliai nuostolius patyrė J.Vesninos šeima.

Olimpinį auksą J.Vesnina iškovojo 2016 m. Rio de Žaneire, kai su Jekaterina Makarova laimėjo moterų dvejetų turnyrą. Šių metų Tokijo olimpiadoje ji laimėjo sidabrą mišrių dvejetų varžybose kartu su tautiečiu Aslanu Karacevu.