• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO 1 DEN 1
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB 0 ENG 1
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU 3 UKR 0
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL 0 SVK 1
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT 0 FRA 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR 3 GEO 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR 2 CZE 1
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO 2 ALB 2
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER 2 HUN 0
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO 1 SUI 1
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO 1 SRB 1
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN 1 ENG 1
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP 1 ITA 0
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK 1 UKR 2
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL 1 AUT 3
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED 0 FRA 0
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO 1 CZE 1
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR 0 POR 3
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL 2 ROU 0
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 21:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 18:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 18:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 21:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 21:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 18:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 21:40
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ilgasis Žolinės savaitgalis (rugpjūčio 14-15 d.) trijulių krepšinio sirgaliams patieks tikrą desertą – Kaune, Vienybės aikštėje, finišuos Lietuvos 3x3 krepšinio lygos batalijos.

Ilgasis Žolinės savaitgalis (rugpjūčio 14-15 d.) trijulių krepšinio sirgaliams patieks tikrą desertą – Kaune, Vienybės aikštėje, finišuos Lietuvos 3x3 krepšinio lygos batalijos.

REKLAMA

Inauguracinis pirmenybių sezonas pasibaigs finaliniu trečiojo turo etapu, kuriame 12 PRO grupės ekipų kovos dėl piniginių prizų ir kelialapio į prestižinį FIBA „Masters“ serijos turnyrą.

Praėjusius du savaitgalius klubai kovojo atrankiniuose etapuose, kuriuose paaiškėjo, kurios komandos turės garbę uždaryti 3x3 lygos sezoną.

PRO grupėje tai bus VDU, Vilniaus „Rivile“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, „Raseiniai“, Trakų „GEALAN“, „Kėdainiai“, „BC JP“, „BC Jūsų Panevėžys“, „Ukraine-Kelts“, Birštono „DOLETA“, „GP-Ramibele“ ir „Conkreta“.

Pirmos trys vietos pirmadienį išsidalins 6 tūkst. eurų prizinį fondą, o čempionų ekipa dar iškovos kelialapį į „Utrecht Masters“ turnyrą, vyksiantį rugsėjo 24-25 dienomis Nyderlanduose.

REKLAMA
REKLAMA

Ieškant ryškiausių finalo favoritų, labiausiai į akis krenta trys pasaulinio FIBA reitingo 30-tuko komandos, jau spėjusios pasižymėti pergalėmis 3x3 krepšinio lygos etapuose.

REKLAMA

15-oje vietoje pasaulyje besirikiuojanti „Sūduva-Mantinga“ (Šarūnas Beniušis, Evaldas Džiaugys, Tautvydas Kliučinykas ir Žygimantas Šimonis) gyvena šviežiausios pergalės nuotaikomis – laimėjo III turo antrąjį atrankos etapą.

22-ą poziciją planetos reitinge užima VDU krepšininkai (Rokas Mačiulis, Ernestas Sederevičius, Amandas Urkis ir Eimantas Žilius), tapę I turo čempionais.

29-i tarp pasaulio klubų šiuo metu yra „Rivile“ vyrukai (Kostas Jonuška, Deividas Rasys, Ignas Razutis ir Modestas Jurkaitis), triumfavę III turo pirmajame atrankos etape.

REKLAMA
REKLAMA

Visas Lietuvos 3x3 lygos PRO grupės kovas galite stebėti per naujos kartos televiziją Go3.

ELITO grupės finalo susikaus 9 ekipos – Birštono „DOLETA“, „Raseiniai“, „BC Jūsų Panevėžys“, „Išvien-Bosima“, „Candyshop“, „Senegalas“, „Veteranai-Ipukis“, Vilniaus KM ir „Grafu furniture“.

Trys geriausios komandos išsidalins 1,5 tūkst. eurų siekiantį prizinį fondą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų