Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (17/11) komanda namuose įsirašė sunkią pergalę, kai 74:69 (21:22, 16:24, 20:5, 17:18) palaužė Bolonijos „Virtus“ (17/11).

Bolonijos ekipa pirmavo du kėlinius, bet vėliau skirtumas ėmė tirpti – 46:37. Jį mažinti ėmė Kostas Papanikolaou, pataikęs du tritaškius, dar du taškus pelnė Moustapha Fallas, tritaškį – Isaiah Canaanas – 45:46.

Alecas Petersas rezultatą persvėrė, kai buvo beveik įpusėjęs trečias ketvirtis (48:46), o iniciatyvą šeimininkai perėmė – 55:48. Tornike Shengelia išjudino „Virtus“, po jo ir Gabrielio Lundbergo taškų Bolonijos ekipa artėjo – 53:57. Nepaisant to, „Olympiacos“ vėl atstatė turėtą persvarą (65:55), bet svečiai baltos vėliavos nekėlė.

T. Shengelia ir Alessandro Pajola pasirūpino tuo, kad likus 35 sekundėms skirtumas siektų vos 4 taškus (67:71), bet A. Petersas tolimu metimu žlugdė „Virtus“ viltis – 67:74.

I. Brazdeikis per 6 minutes pelnė 2 taškus (0/1 trit., 2/2 baud.), kartą klydo, 2 – prasižengė, provokavo pražangą ir rinko -1 naudingumo balą.

„Olympiacos“: Kostas Papanikolaou 16 (8 atk. kam.), Isaiah Canaanas 12, Moustapha Fallas 11, Alecas Petersas ir Shaquiele'as McKissicas – po 8, Filipas Petruševas 7 (7 atk. kam.).

„Virtus“: Tornike Shengelia 15 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Danielis Hackettas ir Marco Belinelli (2/8 trit.) – po 10, Jordanas Mickey 7, Alessandro Pajola ir Gabrielis Lundbergas – po 6.