Orlando „Magic“ (0/2) komanda su Ignu Brazdeikiu patyrė triuškinančią nesėkmę NBA lygoje. Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 96:121 (16:36, 19:29, 29:21, 32:35) neturėjo vilčių kovoje su Niujorko „Knicks“ (2/0) ekipa.

I. Brazdeikis žaidė 8 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą pažeidė taisykles.

Galingą spurtą pirmojo ketvirčio pabaigoje, 16-0, surengę svečiai iš Niujorko sugebėjo įgyti net 20 taškų persvarą (16:36).

Antrajame kėlinyje situacija per daug nesikeitė ir skirtumas tik tarp labiau augų tarp komandų (25:56).

Orlando krepšininkai kiek geriau laikėsi trečiajame ketvirtyje, kurį nežymiai laimėjo ir aptirpdė šiek tiek deficitą.

Visgi, svečiai neketino leisti varžovams prisivyti ir atkurti intrigos. Pastarieji sudavė dar vieną ir šį kartą jau džiaugėsi 34 taškų pranašumu (87:121).

Orlando klubas dar kiek sumažino atsilikimą rungtynių pabaigoje, tačiau rimčiau pasipriešinti nepavyko – 96:121.

„Magic“: Franzas Wagneris 16 (2/7 dvit., 4/5 trit.), Mo Bamba 15 (10 atk. kam.), Jalenas Suggsas 14 (0/6 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Terrence‘as Rossas 12, Cole‘as Anthony ir Wendellas Carteris Jr. (11 atk. kam.) po 10.

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 21 (7/10 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Evanas Fournier 18, Immanuelis Quickley 16, Obi Toppinas 13, Alecas Burksas (7 rez. perd.) ir Derrickas Rose‘as (7 rez. perd.) po 12, Kemba Walkeris 11.