I. Zourosas: pražangas reikėtų traktuoti vienodai

Kauno „Žalgirio“ ekipos treneris Iliasas Zourosas po pergalės pasiektos prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ teigė, kad nėra visiškai patenkintas komandos žaidimu, tačiau žadėjai parodė tvirtą charakterį ir norą laimėti rungtynes.

„Nežaidėme gerai, bet laimėjome. Tai reiškia, kad esame didelė komanda. Norėčiau pamatyti kai kurių epizodų pakartojimus, kadangi keista, kad tiek daug žaidėjų išnaudojo pražangų limitą. Abejose pusėse gynyboje žaidimas turėtų būtų traktuojamas vienodai. Jei vienoje pusėje fiksuojama pražanga stumiant žaidėją , kitoje pusėje turi tokius dalykus irgi fiksuoti. Žaidžiant du prieš du, kai aukštesnis krepšininkas stumia kitą žaidėją, tai yra pražanga gynyboje. Tokius dalykus teisėjams derėtų fiksuoti“,- arbitrų darbą spaudos konferencijoje komentavo „Žalgirio“ treneris.

- Ar buvo planas paskutinėmis atakomis duoti kamuolį būtent Marcusui Brownui?

- Nenoriu sakyti, ką kalbėjome pertraukėlės metu. Aišku, kad jis yra puikus krepšininkas. Marcusas turi tai, ko reikia pataikyti tokius metimus, ir jis pateisino mūsų pasitikėjimą. Komanda parodė charakterį, laimėjome sunkų mačą, nors nežaidėme gerai. Todėl „Žalgiris“ ir yra gera komanda, kad niekada nepasiduoda anksčiau laiko.- Kodėl komandas žaidimą laikote blogu?

- Kai žaidi namuose, jauti didelį spaudimą, tai normalu. Visada per greit kėliniuose prisirinkome pražangų, tai kartais išmušė iš vėžių, varžovai tuo naudojosi ir pataikė baudų metimus. Pavyzdžiui, pirmajame mačo kėlinyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų