Dviejų pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (7/2), kuri be gailesčio namie nušlavė Vitorijos „Baskonia“ (3/6) – 93:67 (32:15, 23:6, 26:10, 12:26).

„Barcelona“ varžovus sugniuždė įspūdingu spurtu pirmame kėlinyje – šiam įpusėjus rezultatas dar buvo lygus 10:10, bet tada katalonai keturių minučių atkarpą laimėjo 18:0.

Šeimininkai toliau nemažino apsukų ir trečio kėlinio pradžioje komandas jau skyrė labai nepadori riba – baskai buvo mindomi 30-ia taškų, o ketvirčio pabaigoje skirtumas pasiekė ir keturiasdešimt taškų – 81:41.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per beveik 20 minučių pelnė 8 taškus (4/5 dvit., 0/1 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Rokas Giedraitis „Baskonia“ ekipai surinko 14 taškų (1/3 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.) ir 12 naudingumo balų. Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis aikštę paliko su 2 taškais (0/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), 6 atkovotais kamuoliais ir 3 naudingumo balais.

Monstriškas rungtynes sužaidė Nikola Mirotičius, prieš mačą atsiėmęs geriausio spalio mėnesio žaidėjo titulą. Puolėjas vos per 18 minučių pelnė 25 taškus (4/4 dvit., 4/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 37 naudingumo balus.

„Barcelona“: N. Mirotičius 25, B. Daviesas ir N. Laprovittola po 11, N. Calathesas 9 (7 rez. perd.), R. Jokubaitis, K. Kuricas ir S. Sanli po 8.

„Baskonia“: S. Enochas 22 (8 atk. kam.), R. Giedraitis 12.