Pablo Laso sugrįžo į Madridą, tačiau šis sugrįžimas pergalingu nepavirto.

Stratego vadovaujamas Miuncheno „Bayern“ (6-8) klubas svečiuose 73:88 (23:19, 14:23, 20:21, 16:25) nusileido Madrido „Real“ (13-1) krepšininkams, kurie pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Tuo tarpu vokiečiams tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui.

Aikštės šeimininkai tolti ėmė po didžiosios pertraukos. Pastarieji trečią kėlinį pradėjo atkarpa 9-2 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą (41:51).

Nors lemiamo ketvirčio pradžioje bavarai sugebėjo atkurti intrigą (59:63), bet Eurolygos čempionai sudavė galingą smūgį. Šie pelnė net 14 taškų be atsako ir susikrovė 18 taškų pranašumą (59:77).

Vėliau Miuncheno ekipa jau neatsitiesė ir turėjo pripažinti oponentų įtikinamą pergalę – 73:88.

„Bayern“: Isaacas Bonga 15 (4/5 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), Devinas Bookeris 14, Carsenas Edwardsas ir Sylvainas Francisco po 11, Nickas Weileris-Babbas, Leandro Bolmaro ir Serge'as Ibaka (4 blk.) po 6.

„Real“: Sergio Llullas 16 (4/7 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), Facundo Campazzo 13, Mario Hezonja 12, Sergio Rodriguezas (3/3 trit.) ir Vincentas Poirier (9 atk. kam.) po 11, Walteris Tavaresas 8.